Zmanipulovaná…

4. března 2018 v 22:18
Měl v sobě jiskru. Měl v sobě něco zvláštního, co mi nedovolovalo se od něj odtrhnout. Zarýval se mi hluboko do kůže. Tančil a psal mi po kůži, jako bych byla papír, naprosto chladně a bez okolků. Chtěl v ní zanechat stopu, svůj podpis. Jako ostrá tužka ryjíc do papíru. Jako trn jenž kůži mi trhá a z níž kape mi krev. Ostrý střep zaryl se do duše mé. Oslepil mě. Mohla jsem utéct, mohla jsem svůj zrak přesunout jinam, ale nešlo to. Působil na mě tak silně, jako Slunce působí na Zemi. Naprosto mě omámil. Začala jsem pociťovat lehké pálení, bylo nepříjemně hryzavé, jako kousavý svetr.Po ruce mi začala stékat vanilková zmrzlina. Cítila jsem její příjemný chlad, který se ale v zápětí změnil v rozpálenou plotnu. Zmrzlina po kapičkách stékala dolů. Ucítila jsem její přítomnost na svém stehně. Zachvěla jsem se. Má noha očividně přilákala početné publikum. Kolem sebe jsem uslyšela bzučení. Ale ani jsem sebou neškubla. Můj pohled směřoval stále k němu. Jako by mi ukradl část duše a ovládl mě. Byla jsem zaseknutá a uvězněná v bublině.


V bublině přítomnosti.
Zmanipulovaná…


Myslela jsem, že to nikdy neskončí. Že svůj pohled navždy obětuju jemu...


Ale... přestalo to... Zkoumala jsem, co se stalo. Na obloze vykoukly mraky a na zem se pomalu začal snášet déšť. Mlčky jsem zůstala stát na místě. Proud kapek neustále sílil na objemu, ale nedonutil mě jít domů.


Na ten sluneční paprsek, který mě dnes silně omámil, má paměť nezapomene.P.S.: zítra odjíždím na lyžák, tak mi držte pěsti, ať se v pořádku vrátím domů a nenasbírám hodně modřin a popř. zlomenin. :-D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Léňa Léňa | Web | 29. dubna 2018 v 13:42 | Reagovat

Tak to je naprosto boží!! Nechceš napsat knihu nebo minimálně pokračování?

2 Lucie Lucie | Web | 29. dubna 2018 v 18:25 | Reagovat

[1]: Děkuju moc, udělala jsi mi radost. Nad pokračováním popřemýšlím. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama