Duben 2017

Pruhovaná útočnice

23. dubna 2017 v 20:14 Téma týdne
Tento článek je opět z kategorie vymyšleno. Tedy vymyšlená povídka.
Myslíte, že jsem se v příběhu zachovala správně? Nebo naopak hloupě? Jak byste se v mém případě zachovali vy?


Ležím na měkké dece uprostřed barevné louky. Vzhlížím k obloze pokryté bílými klubíčky vlny. Prsty přejíždím po ručně šité vazbě knihy. Lidé jsou tak šikovní!

Přemístění za 3, 2, 1, teď!

16. dubna 2017 v 19:00 Téma týdne
Poslední dobou poměrně často sním. Velkou zásluhu na tom nese J.K. Rowlingová, protože vymyslet takový příběh chce pořádnou porci fantazie. Docela se stydím, že jsem Harryho kompletně dočetla až tento rok.

Když mi bylo asi osm, půjčila jsem si v knihovně tajemnou komnatu, ale neoslovilo mě to. Doteď absolutně nechápu proč, vždyť ten příběh je propracovaný, originální a skvělý!
Tak a zpátky k tématu dnešního článku.

Ráda sním. Ráda nechávám pracovat svou fantazii. Někdy si představuji něco, co vím, že se nikdy nestane, což je sice trochu bolestivé, ale alespoň jsem díky představivosti této věci blíž. Někdy se mé myšlenky přenesou do dřívějších dob. Sedím na čajovém dýchánku o páté.

Pouze náraz

9. dubna 2017 v 21:53 Téma týdne
Dnes vám přináším poněkud delší vymyšlený příběh na téma týdne: Zavři oči, padá hvězda. Tento příběh se možná dočká pokračování, tak se těšte.


Ne to ne! To je moje nejoblíbenější! Prudce jsem sebou trhla a probudila se. Moje ruka okamžitě zamířila ke stojanu s cédéčky. Prsty přejížděly po zaprášených obalech. Uff. Díky bohu, je tady. Už jsem si myslela, že mi ho ve snu ukradli. Oddechla jsem si. Bylo to moje nejpoužívanější, nejpoškrábanější a nejbarevnější cédéčko, jaké jsem kdy vlastnila. Nevím, co bych bez něj dělala. Doba kazet a cédéček sice již dávno pominula, ale měla jsem k nim citový vztah, nebyla jsem schopná je vyhodit. Přemýšlím, zda mám již vstát, nebo si ještě chvíli poležet. Asi vstanu, stejně bych po takovém šoku hned neusnula.

Návštěva tajemného místa s překvapením

1. dubna 2017 v 21:03 Téma týdne
Po delší době vás zdravím u dalšího článku.
Článek je sepsán na téma týdne: zkouška ohněm.
Doufám, že se vám vymyšlený příběh bude líbit.Výsledek obrázku pro scary building
Předem děkuji za všechny komentáře
a za vyplnění ankety. :)