Mise splněna! Přežila jsem tábor! aneb tábor je skvělá věc

28. srpna 2016 v 22:02
Na téma první vzpomínka by se dalo napsat spousta článků, já jsem se ale rozhodla podělit se s Vámi o vzpomínky na 10. denní tábor, který jsem nedávno absolvovala.


Samotnou by mě na tábor jet nenapadlo, patřím totiž mezi lidi, kteří se dokáží zabavit doma (sice při tom někdy něco rozbiju, ale to je vedlejší), tento tábor měl ale u kamarádek úspěch, a proto jsem se rozhodla, že pojedu taky. Pár dní před odjezdem mě chytla jakási myšlenka, zda jsem udělala správně, že jsem se přihlásila na tábor, třeba jestli se mi nebude stýskat a jestli to vydržím. Naštěstí mi mamka pomohla sepsat si seznam plusů a mínusů a vyšlo nám, že by bylo dobré jet. Moje hlava se tedy přeorientovala a začínala jsem se na tábor těšit. V Den D na mě dopadl mírný stres, ale ten se mi díky kamarádkám podařil překonat.

Po příjezdu na místo, jsme zašly za zdravotnicí a zjistily číslo našeho pokoje. Když jsme přišly do pokoje, čekaly v něm dvě další holky a jedna ještě měla dorazit. Protože jsme na tomto místě byly poprvé, šly jsme se projít, abychom zjistily, kde nalezneme WC a sprchy. Jakmile na místo dorazili všichni účastníci tábora, šli jsme na večeři, po které následovalo rozřazení do oddílů a seznamování. Když jsme se všichni představili, pustili jsme se do vymýšlení jména pro oddíl. To se nám nakonec podařilo. Následovala večerní hygiena a spánek.

Druhý den nás přišli vzbudit instruktoři, kteří nám ujasnili, kde a v kolik se sejdeme, abychom se společně vydali na snídani. Po snídani na nás čekali tři 45 minutové bloky, ve kterých jsme se mohli věnovat tanci, sportu, fotografování nebo výtvarné výchově. Po druhém bloku jsme měli připravenou menší svačinku. Když skončila třetí "hodina" naobědvali jsme se a měli jsme pro sebe dvouhodinový odpolední klid, po kterém nás první odpoledne čekalo natáčení pro Českou televizi (o, budu slavná :D).

Pokud si dobře pamatuji, tak nás po natáčení ještě čekala odpolední hra a svačina. Dále večeře, seznamovací diskotéka, která byla naprosto úžasná, i když jsem se jí bála, ale opravdu jsem ji celou protancovala a užila si ji. A přišla doba na spaní.Další dny probíhaly podobně, pouze nás už nedoprovázela Česká televize. Dopoledne bylo rozděleno do tří bloků, odpoledne byl pouze jeden blok a následovala celotáborová hra v týmech. Na večerním programu nás vedoucí pobavili svými výstupy, vtípky a hereckými výkony.

Celý tábor si ještě někteří zpestřili návštěvou nedalekého aquaparku (já taky :D) a Tarzanie (já ne :/).

A jak to obvykle bývá, poslední večer byl ten nejemotivnější a nejkrásnější, většina brečela a v tu chvíli se mi domů opravdu nechtělo. Jako hřeb večera nás potěšil (obyvatele zdejšího města asi moc ne :-)) závěrečný ohňostroj. Musím přiznat, že i když jsem párkrát chtěla odjet domů, tábor jsem si naprosto užila. Sice jsem se zapřisáhla, že na tábor už nikdy nepojedu, ale uvažuji, že bych svou přísahu nakonec zrušila a příští rok jela znovu.

A co vy? Jaké vzpomínky na tábor nosíte v srdci?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LUPA:) LUPA:) | 28. srpna 2016 v 22:21 | Reagovat

Ahoj Lucko, ten článek se mi fakt hodně líbí. Vypadá to, že sis to opravdu užila, to Ti moc přeji. Možná se taky odhodlám a pojedu konečně na tábor:). Zdraví, no však víš:D

2 Lucie Lucie | 28. srpna 2016 v 22:26 | Reagovat

[1]: Děkuji za chválu, ale nějaká kritika by se taky někdy mohla objevit. :) Určitě jeď, stojí to za.

3 Michala Kašparová Michala Kašparová | E-mail | 30. srpna 2016 v 18:58 | Reagovat

Ahoj, nevím sice, jak dlouho přesně sleduješ můj blog, ale pokud pře rok, víš, že jsem byla také loni na táboře, ze kterého byl každý den článek. Letos to bohužel nevyšlo, ale pokusím se ti to nějak sdělit tady. Bylo to letos podruhé, co jsem byla, nikdy jsem totiž jezdit nechtěla. Loni mi to připadalo naprosto skvělé, lidi, zábava, program... ale jestli to loni bylo skvělé, nevím, jak bych to pojmenovala teď. Bylo to naprosto úžasné! Nechci to tady moc zveřejňovat, ale klidně ti můžu popsat náš tábor na instagramu.

Jinak je strašně super, že jsi byla spokojena.

4 Lucie Lucie | Web | 30. srpna 2016 v 22:03 | Reagovat

[3]: Míšo, tvůj blog sleduji méně než rok, takže jsem o tom táboře  nečetla, ale určitě si ty články přečtu. Taky jsem ráda, že sis to užila a jestli budeš mít čas ten tábor mi klidně popsat můžeš. :)

5 Michala Kašparová Michala Kašparová | E-mail | 31. srpna 2016 v 11:06 | Reagovat

[4]: Dobře :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama