Jak jsem k blogu přišla?

9. července 2016 v 13:14
Proč jsem si založila blog? Proč je adresa blogu právě lucinciny-blbustky.blog.cz? Jaké články jsem si pro Vás během roku připravila? Vše se dozvíte v dnešním článku!

Důvodem proč tento článek píši, je fakt, že blog 28.6. oslavil 1. rok své existence. Moc Vám děkuji za podporu a za více než 1000 návštěv na blogu. Vážím si toho!

Už delší dobu jsem sledovala youtubery a jejich videa a říkala si, že nátačet videa je určitě zábava, a proto jsem chtěla zkusit něco podobného. Nechtěla jsem se ukazovat, ale chtěla jsem nějak projevit svůj názor a říkala jsem si, že blog bude tou ideální cestou. 28.6. jsem byla doma sama a rozhodla se, že si svůj blog skutečně založím. Nad jménem blogu jsem přemýšlela docela krátce. Říkala jsem si, že by bylo dobré, kdyby se v adrese vyskytovalo mé jméno. Na blogu jsem chtěla vydávat články, které by se mohly týkat čehokoli a neporušovalo by to jméno blogu. Tedy chtěla jsem, aby to souviselo s mým jménem. Pokud by se blog jmenoval místo Lucinčiny blbůstky Lucčiny, objevila by se v adrese dvě písmena "L" vedle sebe a to jsem nechtěla, protože by blog mohl být pro někoho hůře dohledatelný. Když jsem přišla na název Lucinčiny blbůstky, název se mi hned zalíbil a bylo jasno. Slovo blbůstky mi přijde takové praštěné a neskutečně roztomilé. *-* V průběhu roku se mi někdy stávalo, že jsem litovala nad tím, že jsem blogu dala tento název. Myslela jsem si, že se lidem nebude líbit. Mně se taky dost často nelíbil a uvažovala jsem nad tím, že tento blog smažu a založím si nový. To se naštěstí nestalo. Po nějakém čase jsem si ale řekla, že tento název je originální a opravdu se mi líbí. :)

A jaké články na blogu vlastně vyšly?

Prvním plnohodnotným článkem se stal recept tzv. jogurtové pohlazení. V červenci se na blogu objevily dva články, návod na výrobu pleťové masky a srovnání dvou balzámů. V srpnu jsem Vás téměř každý den obohatila informací o mně. Fakta o mně jsem proložila dalším receptem, tentokrát na banánové sušenky, recenzí na knihu Destrukční deník a na neknihu Tohle není kniha. Na konci srpna jsem vymyslela tipy na to, jak si ozdobit sešity do školy. V září se zde objevily tipy na na svačiny do školy a zkritizování podzimu. V říjnu jsem se rozzlobila na lidi bez sluchátek a uvedla 10 důvodů, proč (ne)chodit ven v dešti. V listopadu jsem si s Vámi popovídala o botech visících na drátech. V prosinci jsem Vám ukázala moje tipy na dárky, ukázala jak doma zdobíme, odpověděla na otázky z vánočního tagu, poděkovala Vám za tento rok a nakonec roku jsem probrala předsevzetí.
První článek v roce 2016 se týkal lidí a toho, co dělají špatně. V únoru jsem evidentně oplývala optimismem a doporučila Vám, ať žijete podle sebe a ať si užíváte života. Jak jsem právě zjistila, tak v březnu jsem byla asi opravdu zaneprázděna a nevydala jsem žádný článek. Na začátku dubna jsem si z Vás vystřelila a napsala, že s blogem končím. V polovině dubna jsem shrnula svoje pocity z přijímaček a předala Vám své tipy. Květen patřil poezii, poprvé se na blogu objevily dvě mé básně. První o snění, druhá o svobodě. V červnu jsem napsala svoje důvody k tomu, proč bych se nepřihlásila do televizní soutěže a samozřejmě jsem přidala i dvě své básně. No a 1. července jsem se Vám svěřila o tom, jak mě klovl pták. A to je zatím vše.

Díky čemu jste si založili blog vy? Dejte mi vědět v komentářích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LUPA:) LUPA:) | 9. září 2016 v 13:46 | Reagovat

Je super, že si začala blogovat. Přeji mnoho úspěchů!:) A taky děkuji za to, že si mě motivovala, abych se tomu také začala věnovat;).

2 Lea Lea | Web | 11. května 2017 v 17:45 | Reagovat

Krásné shrnutí v ještě lepším článku ;). Zakládala jsem si blog, protože mně vždycky bavilo psát. Psávala jsem často dopisy a milovala jsem sloh. Školní léta pominula a zdražení pošty způsobilo, že nebylo korespondentů. Chybělo mi to a tak mně napadlo, že blog by nebyl od věci :). Pravda. Krásný způsob, jak se vyjádřit a vypsat ;)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama