Žít!

7. února 2016 v 20:35 |  Téma týdne
Tento kraťoučký článek je přirazen k tématu týdne "Baví mne žít".V poslední době (musím zaklepat) si nemám na co stěžovat. Zatím se na mě učivo tak nehrne, jako před vysvědčením. Ve škole se mi docela daří, s nikým se nehádám, všechno stíhám (no, spíš se o to snažím :-D).... Pokud mám nějaký volný čas, snažím se ho využít. Zajdu třeba ke kamarádce, přečtu si knihu nebo se učím na další dny. Jaká je to úleva, když přijdu další den domů a zjistím, že se na zítřek nic nemusím učit a můžu se klidně zabalit do deky a v klidu spát? Zbožňuju ten pocit, když vím, že učivo stoprocentně umím, protože jsem se ho učila o dva-tři dny dříve.

Dělám to co mě naplňuje a baví. Tančím, čtu si, zpívám, (ale jenom když jsem doma sama :-D), dívám se na filmy
a snažím se si život co nejvíce užít. Taky se snažím zbytečně se nestresovat a trávit čas s lidmi, které mám ráda a, kteří jsou ochotni mě vyslechnout a případně mi pomoci. Občas si jen tak sama pro sebe koupím nějakou malou věc, abych si udělala radost. :-)) Radost, ale nedělám pouze sama sobě, ale snažím se i na tváři druhých vykouzlit úsměv a jsem ráda, když můžu někoho obdarovat a potěšit ho.

Zkuste to taky, určitě se Vám uleví a budete šťastnější! :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LUPA:) LUPA:) | 9. září 2016 v 20:09 | Reagovat

Ahoj, myslím, že tento článek je jeden z nejlepších na Tvému blogu! Opravdu je důležité užívat si šťastných momentů a potom na ně vzpomínat:). Když je šťastný můj blízký člověk, pak jsem i já. A tohle mě nesmírně naplňuje a dělá lepším člověkem. Jsi skvělá♡

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama