Zdobíme

23. prosince 2015 v 19:54
Ahoj,
tak jsem si říkala, že by vás určitě zajímalo, jak na Vánoce zdobíme byt, a proto jsem si připravila pár fotografií s ozdobami, které jsou u nás doma k nalezní. Užijte si to!

Adventní kalendář nemusí být jenom čokoládový. Doma na poličce máme vystavený tento dřevěný vláček s šuplíčky, ve kterých se schovávají různé věcičky. Tento rok jsme tam našli třeba gumové medvídky, kteří tam bydleli minimálně dva roky. No, mňamka! ;) Kdyby vás to zajímalo, tak vláček je z obchodu Möbelix, ale straší u nás už docela dlouho a nevím zda byste ho tam teď sehnali.
Jeden kalendář je přeci málo, tak tady je ještě jeden, tentokrát ušitý z látky. Dříve na něm byla i zlatá čísla, ale ta se postupem času odlepila. Ozdobili jsme je tedy kolíčky s čísly 1-24. Každý večer, kolíček s příslušným dnem příkolíčkujeme na provázek. Nějaké kolíčky se už, ale ztratily a sbírka tedy není kompletní.
Abychom nezůstali pouze u kalendářů, na skříni mám pověšený stříbrno-modrý řetěz s hvězdičkami a kuličkami z Kiku. Dostala jsem ho minulý rok od bráchy. :)

Tato ozdůbka sestavená z umělých větviček, oříšků a šišek nám zdobí skříň na které vládne televize.

Najde se někdo, kdo stejně jako já zbožňuje sněžítka? Tohle je konkrétně z Kiku, kupovala jsem ho minulý rok za 25,- Kč.

Dokonce i z něčeho obyčejného, třeba z šišky lze vyrobit krásnou dekoraci.

Takže děkuji za přečtení článku a přeji Vám veselé Vánoce, hodně dárečků a do nového roku hodně štěstí a zdraví. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama