Děkuji...

28. prosince 2015 v 0:00
Tento článek píši o den dříve. Jupí!

Ahoj,
tak dnes 28. prosince uběhl už půlrok, co tady se svým blogem straším. Blog jsem založila 28.6. a prvním článkem (pokud nepočítám uvítací) se stal recept na jogurtové pohlazení. Pořád tomu nemůžu uvěřit, že je to už šest měsíců, ale skutečně to tak je. Děkuji Vám za veškerou přízeň v roce 2015. Ráda bych Vám poděkovala za předčasný a skvělý dárek k narozeninám (30.12.) → na mém blogu jsem přivítala skoro 500 návštěv! Možná, že se Vám podaří těch 500 návštěv do 30. dosáhnout, kdo ví. Děkuji za čtení mých článků, děkuji za komentáře, nesmírně si jich vážím. A nebojte se, všechny kometáře si čtu, možná jsem na některé zapomněla odpovědět, ale stoprocentně jsem si je přečetla. :)
A co bych chtěla v příštím (půl)roce změnit?
Ráda bych vydávala články častěji. Ono nejde o to, že bych neměla nápady, těch mám relativně dost a mám pěknou sbírku článků ve složce Rozepsané, ale prostě nestíhám. Pořád mám čas a potom dělám všechno na poslední chvíli, já jsem prostě taková, ale zkusím s tím něco udělat a ty články pravidelně vydávat.
Na co se můžete těšit v lednu?
V lednu příštího roku se chystám udělat menší giveaway, tedy soutěž pro mé čtenáře blogu, abych někoho ze svých "fandů" čtenářů za jeho přízeň obdarovala. Určitě sledujte blog a dozvíte se více.
Chci připravit i srovnání několika balzámů na rty a vtipný článek o škole. No, nechte se překvapit!

Do nového roku Vám přeji jenom veselé zážitky, hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody. A pokud vlastníte blog, tak i hodně věrných čtenářů.
Lucka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michala Kašparová Michala Kašparová | E-mail | 29. prosince 2015 v 9:38 | Reagovat

Ahoj,
moc ti gratuluji :) Přestože nepíšeš nijak extra dlouho jsou tvé články zajímavé. Určitě ti přeji hodně štěstí v novém roce a blogu hodně návštěv.

Doufám, že se ti vyplní tvá předsevzetí :)

2 Lucie Lucie | E-mail | Web | 29. prosince 2015 v 20:01 | Reagovat

Míšo, moc Ti děkuju. Tobě přeji také hodně čtenářů a šťastný rok 2016. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama